enfa

انواع بسته بندی خشکبار صادراتی و کادویی

یکی از پتانسیل‌هایی که در کشور ما نادیده گرفته می‌شود، بسته‌بندی مناسب برای اقلام صادراتی ما است. بویژه بسته بندی خشکبار، بسته بندی میوه خشک، جعبه پسته و جعبه صادراتی آجیل. شاید کمتر کشوری در دنیا وجود دارد که تنوع محصولات کشاورزی ایران را دارا باشد. در این میان، محصولات خشکبار و آجیل و میوه‌های خشک، به دلیل ماندگاری بالاتری نسبت به محصولات کشاورزی دیگر، فرصت مناسبی برای سودآوری برای تولیدکنندگان ایرانی ایجاد می‌کنند.

به جای صادرات خشکبار و میوه‌های خشک به صورت فله و بدون بسته‌بندی و با حاشیه سود اندک، به راحتی می‌توانید از بسته‌بندی‌های کوچک و با وزن‌های کمتر در جعبه یا لفاف سلفونی استفاده کنید. خرده‌فروشی محصولات خشکبار علاوه بر اینکه برند قوی‌تری برای شما ایجاد می‌کند، سودآوری بسیار بیشتری برای شما به ارمغان می‌آورد.

جهت تولید انواع جعبه‌های کارتنی، کارتن لمینیتی، جعبه مقوایی، کاور محصول، لیبل ظرف، جعبه های کارتنی دایکاتی، جعبه های فانتزی، پاکت مقوایی، جعبه‌های دسته دار، جعبه‌های تلسکوپی، کارتن مادر، جعبه پسته، جعبه کشمش، جعبه مغز گردو، چیپس میوه و سایر نیاز های خشکبار و آجیل با ما در تماس باشید.

در حال حاضر بسته بندی فقط در کارتنهای چند لایه ۳ تا ۱۰ کیلویی امکانپذیر است. درج اطلاعات تماس مشتری بر روی کارتنها در قالب برچسب و لیبل امکانپذیر است.

اعطای انواع گواهینامه های صادراتی خشکبار >>> بزودی